Usuwanie cellulitu

Usuwanie cellulitu

Cellulit powstaje w głębokich warstwach skóry, przez co kremy mają do niego ograniczony dostęp. Jest on wynikiem nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, które zaburza przepływ krwi i limfy, w efekcie czego organizm pozostaje niedotleniony, niedożywiony, pełen toksyn. Aby go zlikwidować, a przy okazji pozbyć się związanych z nim konsekwencji, trzeba oddziaływać na miejsce, w którym się znajduje, czyli na tkankę łączną. Jako antidotum na „pomarańczową skórkę” polecamy zabiegi:

Są to zabiegi antycellulitowe wykonywane przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Pozwalają one nie tylko pozbyć się cellulitu, ale także rozluźnić napięte mięśnie, spłycić rozstępy i blizny, ujędrnić skórę, oczyścić organizm z toksyn oraz wymodelować sylwetkę, skupiając się na tych miejscach, które tego najbardziej potrzebują. A jakby tego było mało – na efekt nie trzeba długo czekać ! – Jest on widoczny już po kilku zabiegach.

CELLULIT POD CIŚNIENIEM

W DermaMed Estetica usuwanie cellulitu przy pomocy zabiegu Endermologie wykonuje się najnowszym aparatem LPG – CELLU M6 Integral. To urządzenie wyposażone w obrotową głowicę posiadającą dwie ruchome, niezależnie napędzane rolki, które imitują ruchy masażystów, ale wykonują je z większą siłą nacisku. Oprócz nich głowica posiada komorę ssącą, która zasysa masowaną skórę, dzięki czemu tkanka jest rolowana także od wewnątrz. Warto podkreślić, że w aparacie, z którego korzystamy, rolki i komora zassania są większe niż w przypadku tradycyjnej endermologii, przez co zabieg jest skuteczniejszy. Urządzenie jest ponadto wyposażone w wymienne głowice, za pomocą których możemy redukować zmarszczki wokół oczu i ust. Usuwanie cellulitu wcale nie musi być nieprzyjemne – intensywność podciśnienia, prędkość obrotów oraz kierunek dostosowujemy indywidualnie do potrzeb pacjenta. Z zabiegu Endermologie może więc korzystać każdy, bez względu na wiek i rodzaj skóry.

CENTYMETRY W DÓŁ – USUWANIE CELLULITU

W DermaMed Estetica pracujemy również na urządzeniu Vela Shape. To połączenie w jednym zabiegu aż czterech technologii – podczerwieni podgrzewającej płytkie warstwy tkanki tłuszczowej i skóry, masażu mechanicznego poprawiającego drenaż limfatyczny, prądu RF ujędrniającego skórę i podgrzewającego tkankę tłuszczową do 2cm głębokości oraz podciśnienia zwiększającego głębokość działania podczerwieni i prądu RF. To innowacyjne rozwiązanie doskonale radzi sobie z cellulitem oraz innymi niedoskonałościami. 
Vela Shape to także idealne rozwiązanie dla kobiet, chcących znacznie poprawić stan swojej skóry po urodzeniu dziecka! 
Codziennie na całym świecie wykonywanych jest blisko 100.000 zabiegów Vela Shape. Poddają się niemu nawet takie gwiazdy jak Kim Kardashian, Demi Moore czy Jenifer Aniston. 
Pamiętajmy jednak, aby wygrać walkę z cellulitem, należy zadbać nie tylko o zabiegi estetyczne, ale także regularną aktywność fizyczną i prawidłowe odżywianie. 
Nasze doświadczenie podpowiada również, że najlepsze efekty osiągniesz łącząc ze sobą zabieg Endermologii z zabiegiem Vela Shape.

Umów się teraz Umów się teraz
Sprawdź ceny