Usuwanie zmarszczek

Usuwanie zmarszczek

Upływający czas niestety wpisany jest w Nasze życie i rysuje się na Naszych twarzach. Pierwsze oznaki starzenia się skóry można zauważyć nawet już w wieku dwudziestu kilku lat. Choć nie przeszkadza Nam to w życiu codziennym i czujemy się świetnie, z każdym rokiem kondycja Naszej skóry ulega osłabieniu i wymaga regeneracji.

ZATRZYMAJ CZAS! ZLIKWIDUJ ZMARSZCZKI! BĄDŹ PIĘKNA!

Często nie wiemy, który zabieg czy preparat będzie dla Nas i Naszych potrzeb odpowiedni. Najlepiej oceni to lekarz medycyny estetycznej – usuwanie zmarszczek zaczyna się od konsultacji ze specjalistą, który dobierze odpowiednią metodę leczenia, w celu pozbycia się tak znienawidzonych przez Nas zmarszczek. Dodatkowo należy pamiętać, że decyzja o wyborze najbardziej odpowiedniej metody uzależniona jest od miejsca, rodzaju i głębokości zmarszczek. Procesowi starzenia się skóry towarzyszy powstawanie dwóch typów skóry:

  1. zmarszczek dynamicznych – spowodowanych nadmierną aktywnością mięśni np. „lwia” zmarszczka;
  2. zmarszczek statycznych – związanych z utratą przez skórę jej pierwotnej objętości np. bruzdy nosowo-wargowe.

USUWANIE ZMARSZCZEK

Mniej zmarszczek = szczęśliwszy pacjent. Najbardziej popularnym zabiegiem w Naszym gabinecie na pozbycie się zmarszczek jest BOTOX i Azzalure. Jest to tzw. zabieg lunchowy. Botox i Azzalure to toksyna botulinowa typu A, której rola polega na rozluźnieniu mięśni i redukcji zmarszczek. Na pierwszy efekt czeka się do 7 dni, a po 14 dniach można oczekiwać efektu końcowego.

Drugim najczęściej wykonywanym zabiegiem jest redukcja zmarszczek za pomocą „wypełniacza” czyli kwasu hialuronowego. W DermaMed Estetica mamy do zaproponowania wiele wypełniaczy, różniących się pojemnością, gęstością czy usieciowaniem kwasu hialuronowego. Odpowiedni kwas zawsze dobierany jest indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta. Nasi lekarze polecają preparaty firmy Juvederm, Restylane, Princess, Stylage.

USUWANIE ZMARSZCZEK – INNE MOŻLIWOŚCI

Nie mniej popularne zabiegi nie zawierające kwasu hialuronowego polecane przez Naszych lekarzy to:

  • Sculptra
  • Radiesse
  • Crystalys
  • Linease
  • Revofil

Zabiegi bez igieł

Jeżeli boisz się igieł, nie martw się! W Naszym gabinecie przeprowadzamy usuwanie zmarszczek również poprzez zabiegi bez użycia igły, które są zarazem bezpieczne i skuteczne. Szczególnie polecamy:

  • Titan
  • Laser Frakcyjny Nieablacyjny Palomar Emerge

Nie zwlekaj już dziś zapisz się na konsultację do DermaMed Estetica! Pozbądź się zmarszczek już dziś!