Sezon wakacyjny w pełni, zbliża się wyczekiwany urlop, samolot zarezerwowany, nowy strój kupiony… pora na piękną figurę!

Dziesięć sposobów na piękne ciało przed urlopem:

  1. Każdy wie, że dobre nastawienie i motywacja to podstawa, jednak bez systematyczności i dobrego planu nie spodziewaj się rezultatów.
  2. Aktywność fizyczna 3x w tygodniu. To Ty wybierasz, która aktywność sprawia Tobie najwięcej radości. Po codziennej pracy i zajęciach wysiłek zmobilizowania się do sportu jest wystarczająco duży – nie zmuszaj się dodatkowo do robienia czegoś czego nie lubisz. Spróbuj nowych aktywności – wyjście na basen, rower a może bardzo modny ostatnio squash?
  3. Warto skorzystać z pomocy doświadczonych fizjoterapeutek, które podpowiedzą i indywidualnie dostosują odpowiedni zabieg np. Endermologia Integral – stosowana 2x w tygodniu pomoże pozbyć się niechcianego cellulitu.
  4. Lekka dieta. Spróbuj uporządkować nawyki żywieniowe – lato to idealna pora, nie brakuje wspaniałych warzyw i owoców :)
  5. Pamiętaj o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Pij co najmniej 2 litry wody niegazowanej dziennie.
  6. Stosuj zabieg polecany przez Nasze fizjoterapeutki – Vela Shape 1x w tygodniu by Twoje ciało było jędrne, napięte i gładkie.
  7. Pamiętaj o peelingu całego ciała 2x w tygodniu, dzięki któremu poprawisz ukrwienie skóry.
  8. By Twoje ciało wyglądało oszałamiająco zastosuj zabieg Epilacji. Zapomnij o wrastających włoskach.
  9. Używaj kremów z filtrem na całe ciało. My polecamy Obagi SunShield 50 SPF. Idealny do twarzy i pod makijaż.
  10. Stosuj balsamy nawilżające i ujędrniające dla dopełnienia efektu!

Enjoying life

Nie trać czasu przed urlopem.
Zapraszamy do DermaMed Estetica!