powiekszanie ust

Powiększanie ust - kwas hialuronowy

od 470 PLN

Zabieg modelowania i wypełnienia kwasem hialuronowym przeznaczony jest dla osób marzących o pięknych, nawilżonych ustach. Pozwala poprawić ich kontur i rozmiar oraz zredukować ewentualne zmarszczki.

Umów się teraz Umów się teraz
Sprawdź ceny

Powiększanie ust - jak wygląda zabieg?

Na pół godziny przed umówioną wizytą nakładamy pacjentowi maść na bazie lidokainy w miejsce później przeprowadzanej iniekcji w celu zmniejszenia potencjalnego dyskomfortu. W trakcie wizyty przeprowadzony zostaje wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz uzyskania jak największej satysfakcji pacjenta. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Preparat dobierany jest w zależności od preferencji pacjenta oraz jego naturalnego wyglądu ust. Mamy w swojej ofercie produkty typowo nawilżające oraz powiększające usta. Najczęściej stosujemy: Juvederm Smile (0,55ml), Princess Volume (1ml), Stylage Lips (1ml), Emervel Lips (1ml). Sam zabieg jest szybki - trwa ok. 20 minut, jest też niemal bezbolesny ponieważ większość preparatów do modelowania ust dostępnych obecnie na rynku posiada w swym składzie lidokainę, która dodatkowo zmniejsza uczucie dyskomfortu podczas zabiegu.

Kiedy widać efekty?

Bezpośrednio po zabiegu powiększania ust bardzo często występuje obrzęk przez co usta wydawać się bardzo duże, właściwych efektów możemy spodziewać się między 2-4 tygodniem po wykonanej iniekcji. Efekty utrzymują się około 12 miesięcy. Po zabiegu należy mocno masować okolicę ust celem prawidłowego rozmieszczenia preparatu. W przypadku wystąpienia siniaków i opuchlizny należy stosować maść z heparyną.

Przed ważnymi okolicznościami radzimy umówić się z miesięcznym wyprzedzeniem ze względu na opuchliznę i ewentualne siniaki.

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy wykorzystywany w zabiegu takim jak powiększanie ust jest substancją występującą naturalnie w ludzkiej skórze. W młodej skórze występuje pod dostatkiem - dopiero z biegiem lat zaczyna jej stopniowo ubywać co powoduje spadek sprężystości i objętości ust.

Ponieważ jest to substancja naturalna, preparaty na jej podstawie są całkowicie bezpieczne i przyswajalne dla organizmu człowieka.