Lifting bez skalpela

od 290 PLN

Jest to idealny zabieg dla osób borykających się z wiotką skórą, opadającymi powiekami oraz dla osób marzących o pięknej skórze, które nie chcą poddawać się zabiegom z użyciem igły lub zabiegom chirurgicznym.

Umów się teraz Umów się teraz
Sprawdź ceny

Jak wygląda zabieg?

Zabieg przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę. Miejsce zabiegowe pokrywamy grubą warstwą żelu do USG następnie przy pomocy promieniowania w dalekiej podczerwieni na granicy fal radiowych o dużej mocy. Skóra jest podgrzewana na głębokość 3mm przez co następuje jej podciągnięcie poprzez kontrakcję włókien kolagenowych, rozpoczyna się długofalowy proces produkcji nowego kolagenu.

Co to jest?

TITAN wykorzystuje promieniowanie w dalekiej podczerwieni na granicy fal radiowych o dużej mocy. Skóra jest podgrzewana na głębokość 3 mm. Powoduje to jej podciągniecie poprzez natychmiastową kontrakcję włókien kolagenowych oraz inicjację długofalowego procesu regeneracji kolagenu. Stopniowo następuje wzrost nowego kolagenu. Taki proces trwa około 6 miesięcy. W końcowym efekcie skóra zostaje: zagęszczona, ściągnięta, zmarszczki ulegają wygładzeniu i poprawia się jej struktura. Obserwuje się również zanik skóry obwisłej typu: opadające powieki czy policzki. Po zabiegach w obrębie ciała skóra nóg, brzucha czy też ramion ulega napięciu. Zabieg wykonuje się również na dłonie w celu ich odmłodzenia.

TITAN został starannie przetestowany w klinikach na całym świecie. Posiada certyfikaty uznające jego działania w Europie, Kanadzie i USA.

Kiedy widać efekty?

Proces produkcji nowego kolagenu jest długotrwały, trwa ok.6 miesięcy. By efekt był mocno widoczny zalecane jest powtórzenie 1-3 zabiegów w odstępie miesiąca.

JAk działa?

Podczas zabiegu powierzchnia skóry cały czas jest chroniona poprzez ciągłe chłodzenie, które zintegrowane jest w rączce zabiegowej. Wzrost nowego kolagenu jest postępujący. Prowadzi to do zwiększenia elastyczności i napięcia skóry, jak i do wygładzenia zmarszczek. Zabieg jest bezpieczny i daje zadowalające wyniki u około 90% pacjentów. Skóra uzyskuje młodszy, świeższy wygląd. Zabieg osiąga dobre wyniki w obrębie twarzy, szyi, wewnętrznej strony ramion i ud oraz na brzuchu uzyskując efekt ujędrnienia i liftingu. Każdy impuls powoduje krótkotrwałe uczucie gorąca. Zabieg wykonuje się bez znieczulenia, natomiast nie jest to przeciwwskazaniem do zabiegu. Może być stosowane w celu poprawy komfortu pacjenta.