Modelowanie Twarzy

od 560 PLN

Zabiegi mające na celu redukcje zmarszczek przy pomocy kwasu hialuronowego dedykowane są dla osób, które wraz z upływającym czasem borykają się z jego niedoborem w organizmie co objawia się wiotką i wysuszoną skórą. Po zabiegach z wykorzystaniem preparatów na bazie kwasu hialuronowego bruzdy oraz zmarszczki spłycają się.

Zabieg ten szczególnie polecany jest osobom, które chciałyby zredukować ‘dolinę łez’, bruzdy nosowo-wargowe, wymodelować usta oraz ich okolice, polepszyć wygląd nosa i brody, podkreślić kości policzkowe czy zrewitalizować skórę dłoni oraz szyji i dekoltu.

Umów się teraz Umów się teraz
Sprawdź ceny

Jak wygląda zabieg?

Na pół godziny przed umówioną wizytą nakładamy pacjentowi maść na bazie lidokainy w miejsce później przeprowadzanej iniekcji w celu zmniejszenia potencjalnego dyskomfortu. W trakcie wizyty przeprowadzony zostaje wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz w celu uzyskania późniejszej jak największej satysfakcji pacjenta. Sam zabieg w zależności od wybranego preparatu oraz obszaru iniekcji trwa około 20-30 minut, przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. Preparat podawany jest do skóry właściwej dzięki czemu skutecznie zostaje uzupełniony niedobór kwasu hialuronowego w organiźmie.

Dlaczego?

Z wiekiem coraz bardziej zanika młodzieńczy kształt naszej twarzy. Skóra traci elastyczność i zmienia się kształt naszej twarzy. Jest to proces naturalny, który dotyka każdego z nas, jednak przez większość osób jest bardzo niepożądany. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ może powodować spadek samooceny, wrażenie pogorszenia wyglądu, wpływać na złe samopoczucie. Istnieje wiele sposobów, by radzić sobie z upływem czasu. Gdy zmiany skórne na twarzy są już głębokie, wiele z nas myśli, że jedyną formą pomocy będzie chirurgia plastyczna. Nic bardziej mylnego! Dzięki wolumetrii możemy poprawić owal twarzy bez użycia skalpela.

Codzienna pielęgnacja oczywiście wpływa na jakość naszej skóry. Dbanie jest niezwykle pomocne w utrzymaniu jak najlepszej elastyczności i kondycji, jednak nie jest wystarczające w każdym przypadku. Należy pamiętać o kosmetykach odpowiednio dobranych do rodzaju naszej skóry, jak również o właściwym nawodnieniu. Na głębsze zmiany skórne, oprócz upływu czasu, wpływa również kiepska dieta oraz palenie papierosów. Dlatego zanim zdecydujemy się na zabieg wolumetryczny, warto zastanowić się również nad błędami, jakie popełniamy i wyeliminować je, by nie pogłębiać zmian skórnych. Z całą pewnością taki krok pomoże utrzymać efekty zabiegu.

Kiedy widać efekty?

Efekt końcowy widać między drugim a czwartym tygodniem, utrzymuje się średnio około roku.