dermamed-estetica.pl

moda, uroda, zakupy

mocny spalacz tłuszczu
Dieta

Mocny spalacz tłuszczu a skuteczna utrata zbędnych kilogramów

Dziś na rynku dostępnych jest mnóstwo preparatów pozwalających zrzucenie zbędnych kilogramów. Najczęściej są one dostępne pod nazwą „spalacze tłuszczu” czy też „spalacze kalorii”. Jaki wybrać preparat, aby efekty odchudzania były w pełni zadowalające?

Jak skutecznie spalić tkankę tłuszczową?

Proces spalania tkanki tłuszczowej polega na pobieraniu z niej materiału zapasowego niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Tkanka tłuszczowa pojawia się zazwyczaj u tych osób, które przekraczają bilans kaloryczny oraz nie uprawiają żadnej aktywności fizycznej. Gdy dochodzi do nadwagi warto pomyśleć o zrzuceniu zbędnych kilogramów. Przeprowadzone badania jednoznacznie wykazują, że najlepsze efekty można osiągnąć poprzez połączenie czynników takich jak:

– prawidłowe odżywianie – a więc wprowadzenie diety o ujemnym bilansie kalorii. Powinna ona być zawsze odpowiednio dostosowana do zdrowia osoby odchudzającej się orazdo jej preferencji żywieniowych

– trening – aktywność fizyczna powinna być zawsze odpowiednio dostosowana do możliwości poszczególnych osób. Dobre skutki przynoszą regularne treningi na siłowni, bieganie oraz sporty drużynowe.

– wsparcie suplementacyjne – ważne jest nie tylko wspieranie diety wybranymi spalaczami tłuszczu lecz także przyjmowanie kompleksu multiwitamin oraz białka serwatkowego.

Czym charakteryzuje się mocny spalacz tłuszczu?

Spalacze tłuszczu to suplementy składające się z substancji mających na celu rozkład nadmiernej tkanki tłuszczowej. Każdy dobry spalacz tłuszczu powinien zawierać:

– kofeinę – czyli alkaloid roślinny występujący powszechnie w kawie oraz herbacie. Pomaga on w utracie tkanki tłuszczowej poprzez zwiększenie tempa metabolizmu.

– ekstrakt z zielonej herbaty – ​​przyjmowanie spalacza z zawartością ekstraktu z zielonej herbaty oraz kofeiny w dużym stopniu pomaga osobom odchudzającym się utracić zbędną tkankę tłuszczową

– synefryna – to substancja znajdująca się w cytrusach takich jak: pomarańcze oraz grapefruity. Charakteryzuje się ona tym, że bardzo dobrze aktywuje receptory zlokalizowane w tkance tłuszczowej. Ponadto wykazuje działanie termogeniczne, czyli zwiększa produkcję ciepła. Regularne zażywanie preparatu z zawartością synefryny wpływa bardzo korzystnie na przyśpieszenie tempa przemiany materii. Dzięki temu można w łatwy sposób osiągnąć ujemny bilans kalorii, który to jest bardzo istotny w czasie odchudzania.

– błonnik – włókno błonnikowe charakteryzuje się tym, że bardzo skutecznie obniża apetyt i dzięki temu skutecznie wspomaga utratę tkanki tłuszczowej.

– L-karnityna – jest to aminokwas, który w dużym stopniu ułatwia redukcję tkanki zapasowej. W połączeniu z kofeiną pozwala skutecznie zmaksymalizować masę ciała.