dermamed-estetica.pl

moda, uroda, zakupy

Rezerwacja on-line w branży beauty
Uroda

Rezerwacja on-line w branży beauty – dlaczego warto z niej korzystać?

Znalezienie idealnego fryzjera czy kosmetyczki to zadanie trudniejsze niż można przypuszczać. Niektórzy decydują się na wizyty z daleka od domu, tylko po to, by mieć pewność, że zabieg zostanie wykonany najlepiej, jak tylko się da. Skoro zatem samo znalezienie specjalisty w branży beauty nie jest proste, po co utrudniać sobie życie z rezerwacjami? Można to zrobić prościej – on-line!

Wizyta na wyciągnięcie ręki

Wyobraź sobie sytuację, w której sięgasz po swój telefon i po chwili masz już umówioną wizytę u profesjonalisty, którego lubisz najbardziej. No tak, wyobraźnia nie musi tu działać bardzo intensywnie – przecież takie rozwiązania są już dostępne. I to jest właśnie najpiękniejsze w umawianiu się on-line do fryzjera czy kosmetyczki. Możesz to zrobić o każdej porze, każdego dnia, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Jesteś w pracy? Nie musisz dzwonić – wystarczy wybrać odpowiednie miejsce, osobę i termin.

Najlepszy termin dla Ciebie

Nierzadko zdarza się, że dzwoniąc do fryzjera, wybierasz pierwszy wolny termin, który jest dostępny. Później jednak okazuje się, że coś Ci wypadło i musisz przełożyć wizytę. Dzwonienie, tłumaczenia, kolejne umawianie i tak w kółko, aż rzeczywiście znajdziesz wymarzony termin. To niezbyt wygodne, prawda? Rezerwacje on-line niezwykle ułatwiają cały proces. Widzisz terminarz wszystkich pracowników, także Twojej ulubionej fryzjerki czy ulubionego barbera. Wybierasz dzień i godzinę, a następnie rezerwujesz. Jeśli coś Ci wypadnie, z łatwością możesz zmienić termin. I tyle. Tak zrobisz na przykład z aplikacją na Android Jean Louis David, którą znajdziesz pod tym linkiem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid

Promocje i okazje

Wyszukiwanie promocji czy akcji specjalnych może być męczące. Bardzo łatwo coś przeoczysz…Aplikacje do rezerwacji on-line wysyłają jednak powiadomienia, które umożliwiają Ci pozostanie na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, które dzieją się u Twojego fryzjera czy kosmetyczki. Może uda Ci się skorzystać z usługi 30% taniej?

Rezerwacja on-line w branży beauty to niezwykła wygoda i oszczędność czasu. Dlatego jeśli jeszcze nie masz swojej aplikacji, koniecznie ściągnij ją ze sklepu Apple https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394 i znajdź ulubionego specjalistę, do którego już zawsze będziesz się umawiać.