dermamed-estetica.pl

moda, uroda, zakupy

Moda Uroda

Jak sprawić, aby lakier hybrydowy dłużej trzymał się na paznokciach?

Częstym problemem przy robieniu paznokci hybrydowych jest ich krótkie utrzymywanie się na płytce. Choć powinny wytrzymać one naprawdę długo, nawet kilka tygodni, to czasem odchodzą już po kilku dniach. Tak nie powinno być! Powodów takiej sytuacji może być kilka. Na szczęście możesz łatwo pozbyć się tego problemu. Wystarczy wiedzieć, na co zwrócić uwagę i co zmienić w swojej stylizacji paznokci. Oto najważniejsze rzeczy, o które musisz zadbać, aby cieszyć się pięknym i długotrwałym manicurem!

Przygotowanie płytki paznokcia pod hybrydę – na co zwrócić uwagę?

Jednym z najważniejszych aspektów wykonywania hybrydy jest zadbanie o odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia. Trzeba ją dobrze oczyścić, zmatowić oraz odtłuścić. Zaczynamy od wycięcia skórek lub ich przesunięcia. Odpowiednie odsłonięcie całej płytki paznokcia najbardziej, jak się da, pozwoli na łatwiejsze wykonanie stylizacji, ale także na jej dłuższe utrzymanie. Paznokieć nie będzie tak szybko miał widoczny odrost, a więc manicure będzie cały czas wyglądał estetycznie. Kolejny krok to zmatowienie płytki i jej lekkie wyrównanie. Baza lepiej się do niej przyczepi. Następnie przecieramy całość cleanerem. On pozwoli pozbyć się pyłu i drobnych paproszków. Teraz tylko primer, który odtłuszcza i pozwala na lepszą przyczepność lakierów.

Jak malować paznokcie lakierami hybrydowymi, aby były trwałe?

Stylizacja paznokci powinna się opierać przede wszystkim na równomiernym nakładaniu cienkich warstw. Bardzo ważne jest także uważanie, aby nie zalewać skórek! Jeśli czujemy, że gdzieś baza, lakier lub top dotyka skórek, to weźmy drewniany patyczek i wyczyśćmy to miejsce przed utwardzaniem. Dzięki temu powietrze na pewno nie dostanie się pod lakier, a więc nie odejdzie on po kilku dniach. Trwałość całej stylizacji będzie zdecydowanie lepsza! Warto postawić także na gęste, sprawdzone bazy do manicure hybrydowego. Więcej o taki produktach przeczytasz na stronie: lakierowerewolucje.pl. Jeśli jesteś początkująca w temacie hybryd, to koniecznie sprawdź filmy instruktażowe, na których dokładnie widać w jaki sposób należy malować paznokcie. Będzie Ci dużo łatwiej tworzyć długotrwały manicure!

Piękne paznokcie na kilka tygodni – to możliwe!

Jak to mówią – ćwiczenie czyni mistrza. Na pewno nie powinniśmy się zrażać początkowymi niepowodzeniami. Z każdym kolejnym razem będzie nam szło coraz lepiej, ale trzeba stosować się do naszych porad! Spróbuj i zobacz różnicę!