dermamed-estetica.pl

moda, uroda, zakupy

moduł IMAS
Uroda

Przekuj satysfakcję klienta w swój sukces dzięki Inteligentnemu Modułowi Analizy Twarzy

To nie tajemnica – dobrze dobrany kosmetyk powoduje, że klient jest zadowolony z zakupu. A trafiony zakup i satysfakcja klienta równa się większa sprzedaż i dobre opinie na temat marki. Na tym prostym równaniu oparliśmy działanie naszego produktu – Inteligentnego Modułu Analizy Skóry. Rozwiązania, które docenią i klienci, i właściciele sklepów internetowych.

Prowadzisz internetowy sklep z kosmetykami? Mamy narzędzie dla Ciebie!

Pewnie nieraz zastanawiałeś się, jak zwiększyć zainteresowanie swoim sklepem, poszerzyć grono klientów oraz wyróżnić się na tle bogatej i naprawdę dużej konkurencji. Możesz być pewny, że nie jesteś jedyny – przy tak dużej liczbie sklepów internetowych działających na polskim rynku nie każdy znajdzie miejsce dla siebie i ukroi swój kawałek tortu. Dlatego walka o klienta bywa zacięta. Z doświadczenia wiemy, że najskuteczniejsza jest wtedy, gdy klient jest zwyczajnie zadowolony z produktu oraz obsługi i gdy chce do Ciebie wracać. A także polecać Cię dalej!

Dlaczego moduł IMAS pomoże ci zwiększyć sprzedaż?

To proste – dlatego, że zaoferuje twojemu klientowi coś, czego nie oferują wszystkie inne sklepy internetowe. A mianowicie spersonalizowane i bardzo trafione doradztwo produktowe. Wtyczka IMAS działa bardzo prosty sposób: analizuje przesłane zdjęcie twarzy i na jego podstawie rozpoznaje rodzaj skóry oraz jej kolor. Po dokonaniu analizy zarekomenduje klientowi produkt, który najlepiej sprawdzi się w konkretnym przypadku. To możliwe dzięki naszym autorskim algorytmom opartym na technologii samouczenia się maszyn, a więc stale się rozwijającym i doskonalącym, by oferować najlepszą jakość usług. Zaprojektowaliśmy moduł tak, by każdy z Twoich klientów, który skorzystał narzędzia, poczuł się wyjątkowo. Dzięki temu wizyta w Twoim sklepie zapadnie mu w pamięć, a to może mieć bezpośrednie przełożenie na to, czy do Ciebie wróci.

Liczą się emocje – jak sztuczna inteligencja dba o ludzi?

Stawiamy na indywidualne podejście, bo wiemy, że takie sprawdza się najlepiej. Dzięki przyjemnemu i pozytywnemu doświadczeniu korzystania z modułu analizującego skórę oraz idealnie dopasowanemu kosmetykowi klient poczuje się odpowiednio zaopiekowany. IMAS dba więc o Twoje interesy, ale jednocześnie nie zapomina o opiece nad klientem. Dba o stworzenie miłych wspomnień z zakupów. Dlatego IMAS to idealne rozwiązanie do Twojego sklepu internetowego. Pomoże Ci zwiększyć sprzedaż, a jednocześnie zadba o najlepszy marketing. Bo czy jest jakaś skuteczniejsza forma promocji niż uszczęśliwienie klienta i sprawienie, że będzie chciał polecać Cię innym?

Zajrzyj na biostage.pl i dowiedz się więcej o narzędziu, które zrewolucjonizuje Twój biznes.