Na śniadanie jogurt z musli, na obiad pierś z kurczaka, na kolację chudy twaróg – jednym słowem: ścisła dieta. W poniedziałek fitness, we wtorek basen, w środę siłownia, w czwartek jogging… Każdego dnia wylewasz siódme poty, by poprawić wygląd swojego ciała. 
Stosowałaś różne diety, lecz tkanka tłuszczowa Cię pokochała? 
Marzysz o życiu bez cellulitu, lecz cellulit nie wyobraża sobie życia bez Ciebie – a Ty nie wiesz, jak się go skutecznie pozbyć? 
Najwyższa pora wybrać się do DermaMed Estetica!

WYROLUJ SWÓJ CELLULIT

Smukłe nogi, płaski brzuch, zgrabne ramiona, jędrne pośladki i kształtne piersi – oto marzenie prawie każdej kobiety, któremu niemal zawsze towarzyszy to samo nurtujące pytanie: „Jak osiagnąć upragniony efekt?” Zbędnych kilogramów można się pozbyć na wiele sposobów. Wystarczy przecież trochę ruchu i odpowiednia dieta – mogłaby brzmieć odpowiedź. Niekoniecznie jednak ruch i dieta cud muszą przynieść oczekiwane rezultaty. „Kilogramów niby ubyło, ale te nieestetyczne grudki… skóra, która wygląda jakby próbowała upodobnić się do pomarańczy, a konkretnie do jej skórki” – powiesz rozczarowana, stojąc przed lustrem. 
No właśnie – Cellulit! Która z Nas nie miała z nim do czynienia? Dziesiątki balsamów, tysiące treningów i jeszcze więcej wyrzeczeń… Wszystko bez skutku! 
Tymczasem z DermaMed Estetica znajdziesz rozwiązanie. Ty wygodnie leżysz i się relaksujesz, a Twój cellulit w tym czasie znika! Usuwanie cellulitu może być takie proste! Jak to możliwe?

piękna sylwetka

Cellulit powstaje w głębokich warstwach skóry, przez co kremy mają do niego ograniczony dostęp. Jest on wynikiem nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, które zaburza przepływ krwi i limfy, w efekcie czego organizm pozostaje niedotleniony, niedożywiony, pełen toksyn. Aby go zlikwidować, a przy okazji pozbyć się związanych z nim konsekwencji, trzeba oddziaływać na miejsce, w którym się znajduje, czyli na tkankę łączną. 
Warto przypomnieć, że nasz nieprzyjaciel Cellulit może występować pod różną postacią. Mianowicie wyróżniamy Cellulit wodny (nadmierne gromadzenia się wodny w tkankach skóry), cellulit tłuszczowy, inaczej lipidowy (nadmierne gromadzenie tłuszczu w organizmie) oraz cellulit mieszany (który jest połączeniem cellulitu wodnego z tłuszczowym).

Antidotum na „pomarańczową skórkę” okazały się więc

Są to zabiegi antycellulitowe wykonywane przy użyciu specjalnych urządzeń. Pozwalają one nie tylko pozbyć się cellulitu, ale także rozluźnić napięte mięśnie, spłycić rozstępy i blizny, ujędrnić skórę, oczyścić organizm z toksyn oraz wymodelować sylwetkę, skupiając się na tych miejscach, które tego najbardziej potrzebują. A jakby tego było mało – na efekt nie trzeba długo czekać ! – Jest on widoczny już po kilku zabiegach.

CELLULIT POD CIŚNIENIEM

W DermaMed Estetica usuwanie cellulitu przy pomocy zabiegu endermologii wykonuje się najnowszym aparatem LPG – CELLU M6 Integral. To urządzenie wyposażone w obrotową głowicę posiadającą dwie ruchome, niezależnie napędzane rolki, które imitują ruchy masażystów, ale wykonują je z większą siłą nacisku. Oprócz nich głowica posiada komorę ssącą, która zasysa masowaną skórę, dzięki czemu tkanka jest rolowana także od wewnątrz. Warto podkreślić, że w aparacie, z którego korzystamy, rolki i komora zassania są większe niż w przypadku tradycyjnej endermologii, przez co zabieg jest skuteczniejszy. Urządzenie jest ponadto wyposażone w wymienne głowice, za pomocą których możemy redukować zmarszczki wokół oczu i ust. Usuwanie cellulitu wcale nie musi być nieprzyjemne – intensywność podciśnienia, prędkość obrotów oraz kierunek dostosowujemy indywidualnie do potrzeb pacjenta. Z zabiegu Endermologie (czytaj więcej) może więc korzystać każdy, bez względu na wiek i rodzaj skóry. 


CENTYMETRY W DÓŁ – USUWANIE CELLULITU

W DermaMed Estetica pracujemy również na urządzeniu

To połączenie w jednym zabiegu aż czterech technologii – podczerwieni podgrzewającej płytkie warstwy tkanki tłuszczowej i skóry, masażu mechanicznego poprawiającego drenaż limfatyczny, prądu RF ujędrniającego skórę i podgrzewającego tkankę tłuszczową do 2cm głębokości oraz podciśnienia zwiększającego głębokość działania podczerwieni i prądu RF. To innowacyjne rozwiązanie doskonale radzi sobie z cellulitem oraz innymi niedoskonałościami. 
Vela Shape to także idealne rozwiązanie dla kobiet, chcących znacznie poprawić stan swojej skóry po urodzeniu dziecka! 
Codziennie na całym świecie wykonywanych jest blisko 100.000 zabiegów Vela Shape. Poddają się niemu nawet takie gwiazdy jak Kim Kardashian, Demi Moore czy Jenifer Aniston. 
Pamiętajmy jednak, aby wygrać walkę z cellulitem, należy zadbać nie tylko o zabiegi estetyczne, ale także regularną aktywność fizyczną i prawidłowe odżywianie. 
Nasze doświadczenie podpowiada również, że najlepsze efekty osiągniesz łącząc ze sobą zabieg Endermologii z zabiegiem Vela Shape.


usuwanie cellulitu wrocław

Na koniec pytanie, które dręczy nas, kobiety, od lat – dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu? To niesprawiedliwe! 
Rzeczywiście, u panów cellulit to zjawisko raczej niespotykane. 
W tym wypadku różni nas zarówno gospodarka hormonalna jak i anatomiczna budowa skóry. 
Panowie! Zazdrościmy!

Zespół DermaMed Estetica