Zabieg Crystalys

od 750 PLN

Jest to zabieg dedykowany dla osób zmagających się z cienką i wiotką skórą na twarzy i dłoniach a także zmarszczkami na twarzy.

Umów się teraz Umów się teraz
Sprawdź ceny

Jak wygląda zabieg?

Na pół godziny przed umówioną wizytą nakładamy pacjentowi maść na bazie lidokainy w miejsce później przeprowadzanej iniekcji w celu zmniejszenia potencjalnego dyskomfortu. W trakcie wizyty przeprowadzony zostaje wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz w celu uzyskania późniejszej jak największej satysfakcji pacjenta. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. Podstawowym składnikiem preparatu crystalys jest hydroksyapatyt wapnia czyli składnik naturalnie występujący w kościach i zębach dzięki czemu możemy o nim powiedzieć, że jest całkowicie biokompatybilny i biodegradowalny. Po zabiegu zostaje odbudowana struktura skóry oraz stymulowana jest produkcja naturalnego kolagenu dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza a zmarszczki wyraźnie wygładzone.

Co to jest?

Preparat Crystalys jest w medycynie znany od wielu lat. Swoje zastosowanie znajdował wcześniej m.in. w chirurgii. Jest środkiem absolutnie bezpiecznym dla zdrowia. Crystalys to zabieg wypełniający na bazie hydroksypatytu wapnia dzięki któremu poprawia się objętość oraz kształt twarzy. Wysokie stężenie hydroksypatytu wapnia sprawia, że skóra nabiera jędrności a zmarszczki zostają perfekcyjnie wygładzone. Efekt zabiegu jest niezwykle naturalny. Skóra wygląda na zregenerowaną i naturalnie wygładzoną. Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem Crystalys odbudowane zostają struktury skóry oraz stymuluje się produkcja kolagenu, który jest naturalnym wypełniaczem tkanek miękkich organizmu, który odpowiada za jędrność i sprężystość skóry.

Kiedy widać efekty?

Efekty widoczne są niemal natychmiast, mogą utrzymywać się do dwóch lat w zależności od ilości podanego preparatu, właściwości skóry oraz wieku pacjenta.

JAk działa?

Zawarte w nim mikrosfery (drobinki) umieszczone zostały w żelowym nośniku, który dzięki jednolitej i gładkiej strukturze, niweluje ryzyko przemieszczania się cząsteczek. Mikrosfery w leczonym miejscu tworzą szkielet, który umożliwia wzrost kolagenu w okresie kilku miesięcy od zabiegu – zapewniając gładki i naturalny wygląd skórze. Produkt ten jest biokompatybilny i biodegradowalny. Po zabiegu Crystalys można spodziewać się natychmiastowych i długotrwałych efektów, które utrzymywać mogą się nawet do 2 lat co oczywiście zależne jest od wielu czynników takich jak wiek pacjenta, kondycja skóry oraz ilości zużytego preparatu. Efekty są widoczne od razu i są bardzo naturalne, nie dają wrażenia „sztucznego” wypełnienia.